כיצד לבחור חברת הסעות לעובדים

כל עסק מבקש שהעובדים יתייצבו בזמן לעבודה, אך יחד עם זאת גם מבקש שהם לא יסכנו את עצמם על הכביש, ולו כי הם ממהרים ועל כן לוחצים יתר על המידה הדוושה, או כיוון  שהם עייפים ועל כן אינם מרוכזים בזמן הנהיגה. על כן כיום ניתן למצוא יותר ויותר חברות דואגות להסעות מאורגנות לעובדים, אך עם זאת השאלה היא כיצד לבחור חברת הסעות בירושלים או באזור הרלוונטי אלייכם, זאת על מנת להרוויח את המיטב.

 

ראשית כל בטיחות

 

ראשית ולפני הכול יש לבחון את פרמטר הבטיחות. יש לוודא שהחברה אליה פונים עומדת בכל התקנים המחמירים של משרד התחבורה, שהיא מעבירה את הנהגים קורסי בטיחות, שהנהגים ללא הרשעות בתחום התחבורה, שהרכבים עוברים בדיקות שגרתיות באופן תדיר ובאופן כללי יש לוודא שהחברה יודעת להציג בדיקה מטעמו של קצין בטיחות. כמו כן יש לדרוש לראות מסמכים נוספים, כך למשל חברת הסעות מקצועית תדע להציג רישיון הפעלה שאינו פג תוקף, ואף תדע להציג רישיון מטעם משרד התחבורה, רישיון אשר מאשר שהחברה מחזיקה ביכולת להפעיל משרד הסעות.

 

ביחנו איכות לצד נוחות

 

לאחר שמסיימים לבחון באופן קפדני את נושא הבטיחות, ניתן להמשיך לבחון פרמטרים נוספים. בנקודה זו יש לבחון באופן עצמאי את רמת הניקיון, המקום שכל מושב מציע, בקרת האקלים וכדומה, כלומר יש לוודא שאותה חברה יודעת להציע תנאי נסיעה נוחים ואף מפנקים, כאשר על מנת לוודא זאת מומלץ להצטרף לנסיעה, ולו על מנת לקבל מושג ממשי ומייצג.

 

ביחנו אווירה ויחס

 

לבסוף נציין שמי שתוהה כיצד לבחור חברת הסעות לעובדים, גם צריך לברר אודות נקודות האסיפה, הגמישות בשעות, כמות נקודות הפיזור האפשריות ואף לבחון את רמת האדיבות של הנהגים, ולו על מנת להבטיח מראש שהעובדים ישתפו פעולה ואף יוקירו תודה.

053-7933-265