הסעות למוסדות בירושלים

הסעות למוסדות בירושלים

מדי בוקר אפשר לראות בכבישי ישראל שיירות של אוטובוסים המסיעים תלמידים מביתם לבית הספר ובשעות סיום הלימודים חזרה לביתם. על פי חוק לימוד חובה תלמידים שמשובצים בבית ספר המרוחק מביתם זכאים לקבל כרטיסי נסיעה חודשיים או  הסעה מאורגנת. בנוסף לתלמידים הלומדים בחטיבות הביניים יש גם תלמידים בעלי צרכים מיוחדים, נכים עם מוגבלויות שגם להם יש הסעות לביתי הספר.

 

איך בוחרים את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו?

 

יש כמה טיפים חשובים לבחירת הסעות למוסדות. מוניטין וניסיון רב של החברה איתה רוצים להתקשר בהסכם. קבלת אישור משרד התחבורה על הסמכת הנהגים להיסעים, ביטוח תקף לנוסעים ולרכבים, ותקינות הרכב.

כדאי לבדוק עם לקוחות עבר על דיוק ועמידה בלוח הזמנים של חברת ההיסעים. זהו תנאי חשוב בהסכם וזאת בעיקר משום שפקקים הם חלק בלתי נפרד מהתחבורה בישראל. בנוסף צריך לבדוק את העלות. 

קבלת טיפים לבחירת הסעות למוסדות היא חשובה. לקוחות שכבר קיבלו שירות היסעים יכולים לתת אינדיקציה לבחירת חברת ההיסעים. טיפ נוסף וחשוב האם החברה איתה נמצאים במשא ומתן תתחייב בעת חתימת ההסכם לגמישות ותפירה אישית בהתאם לצרכי הלקוח, האם הרכבים של החברה מותאמים לכל מטרה או למטרה מסוימת בלבד. הקשבה למי שנותן, טיפים לבחירת הסעות למוסדות, יכולה לפעמים למנוע בעתיד אכזבה ועוגמת נפש לעומת שביעות רצון ושימוש בשירותי אותה חברה בפעם הבאה.

טיפ חשוב לא פחות הוא לפני סגירה עם חברת היסעים לערוך סקר שווקים. כל חברה מציגה מחירון שונה וריבוי חברות ההיסעים מאפשרת תחרות. המרוויח העיקרי הוא הלקוח וניתנת לו האפשרות לבחור את זה שיציע את המחיר המתאים לו ביותר. 

 

מי עוד זקוק להיסעים? 

 

מוסדות ממשלתיים וציבוריים מחויבים, על פי חוק להוציא מכרז לפני התקשרות עם בעלי מקצוע לכל מטרה שהיא ובכלל זה גם הסעות. המכרזים מוצעים לחברות ההיסעים ומוחזרים לבחינה ללקוח. מוסדות רבים מקיימים לעבדיהם אירועים כמו טיולים, יציאה להופעות או ביקורים באתרים שונים ולשם כך הם זקוקים להיסעים. כדאי לבדוק טרם החתימה על הסכם עם חברת ההיסעים האם האוטובוסים שלהם מותאמים לאנשים מבוגרים, מדרגות הרכב בגובה מתאים, והאוטובוס מתאים למטרה שנבחר.

הסעות למוסדות בירושלים - אגם תיור

053-7933-265

הסעות בירושלים ובכל רחבי הארץ