הסעות בירושלים

  הסעות בירושלים

   אולי יעניין אותך לקרוא גם על: הסעה במיניבוס 

הסעות בירושלים - אוטובוסים
הסעות בירושלים - אגם תיור

אגם תיור פועלת מיזה 20 שנים ומספקת הסעות בירושלים לכל מטרה, לתלמידים, לעובדים, לאירועים, בין אם מדובר באוטובוסים, במיניבוסים, ברכבים של 6 מקומות, ועוד. תוכלו לפנות אלינו, ונדע לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

 

 

דגשים וטיפים בבחירת הסעות בירושלים

 

 

בין אם מדובר בהסעות של ילדים למוסדות הלימודים ובין אם מדובר בהסעות של מוזמנים אל עבר אירוע משמח כזה או אחר. זה לא משנה עבור מה מיועדת ההסעה, אלא מה שחשוב זה שאופי הרכב מתאים לקהל היעד (מוגבלים, מבוגרים, ילדים, וכדומה), שהשירות ניתן עם חיוך ולצד תחושה טובה ורגועה, שהנהג אחראי ומקצועי, שהחברה בעלת רזומה חיובי, שנשמרת עמידה בזמנים וכדומה.

 

דגשים על בטיחות

 

 

לצד רשימת הדגשים שכבר הוזכרה, גם חשוב לציין שאין לפנות אל כל חברה שמוגדרת כחברת היסעים, אלא אם מתכוונים להתנהל באופן מקצועי, הרי שיש לבחון אם החברה מחזיקה ברישיון הנחוץ ושהיא מתנהלת תחת פיקוח צמוד, וזאת על מנת להיות רגועים שיוצאים לדרך ברגל ימין. כמו כן אין לשכוח שהכביש אינו מקום בטוח, ועל כן יש לוודא שהנסיעה ברכב אכן נעשית באופן בטוח ובכול פרק זמן, כלומר לפני כל נסיעה מחודשת, מתבצעות בדיקות מקיפות.

 

עמידה בזמנים

 

כבר דיברנו על הדרכים לבחירת הסעות, וכבר ציינו שעמידה בזמנים אמורה להוות שיקול מהותי, אך פה נחדד ונציין שלא פעם אי עמידה בזמנים עלולה להרוס לא מעט אירועים. על כן יש לוודא שהחברה בה בוחרים מבינה את החשיבות שמאחורי התייצבות בזמן, ואף לוקחת בחשבון את העומסים השונים שמאפיינים שעות מסוימות במשך היום, ובנוסף גם בודקת מראש לגבי עבודות כביש שעשויות להאריך את הנסיעה, עקב הפנייה לדרכים חלופיות. על כן על מנת לבדוק נתון זה, יש לחפש אחר המלצות, ואף מומלץ לשאול באופן ישיר את חברת ההסעות כיצד היא בונה את לוחות הזמנים שלה ובמה היא מתחשבת.

 

תמחור

 

לבסוף נציין שכאשר בוחנים את מגוון  הדרכים לבחירת הסעות, גם יש לבחון את פרמטר העלות. פה נציין שפשוט מאוד יש לערוך השוואה מושכלת, כלומר יש להשוות בין החברות השונות, כאשר יש להקפיד לציין את אותם המשתנים. משתנים כגון מספר אנשים, יעד ואף את אותו פרק זמן מדובר, וזאת כי כל שינוי קטן במשוואה עשוי להוביל לתמחור שונה.

053-7933-265

הסעות בירושלים ובכל רחבי הארץ