מיניבוסים חדשים וממוזגים
הסעות מיניבוסים בירושלים

הסעות מיניבוסים בירושלים

לפני שבוחרים הסעות לאירועים בירושלים או בעיר אחרת יש לבדוק, האם מדובר בכמות נוסעים גדולה שמצריכה אוטובוס, לבין כמות נוסעים קטנה שמצריכה מיניבוס. היתרונות בנסיעה במיניבוס מאפשרת ישיבה בנוחות וברווחה. בשל ממדיו, המיניבוס יותר מתאים לנסיעה  של מספר קטן של אנשים. שוררת בו אווירה פחות המונית מאשר באוטובוס. נסיעה במיניבוס מאפשרת למשפחה בכלל ולמשפחה מורחבת בפרט להגיע עם מיניבוס לכל מקום וליהנות מחוויית נסיעה ואווירה ייחודית ומגבשת. 

 

 

מיניבוס קטן וחביב

 

טיול במיניבוס הוא טיול בתנאים נוחים. אתם יכולים ליהנות מהדרך, מהטבע מהנוף ומכל מה שנשקף מבעד לחלונותיו של המיניבוס. נסיעה במיניבוס פוטרת אתכם מהצורך לתכנן את המסלול. הנהג המאומן והמיומן בנהיגה, המכיר, כצפוי וכמשוער, את הדרך, יעשה זאת במקומכם, למענכם. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי תגיעו ליעדכם בשלום ובביטחון. לכל נוסע יש מקום ומרווח מספיק במיניבוס. לצפייה בגלריה לחצו כאן! 

 

 

 

 הנוסעים כצוות הווי

 

נסיעה במיניבוס מקלה על יצירת קשר בין הנוסעים. המקום גדול מספיק על מנת לאפשר לכל נוסע ישיבה נוחה ואם זאת קטן במידה המאפשרת שיחה שקטה וגיבוש הווי בין הנוסעים. המיניבוס הוא כלי תחבורה יעיל ונעים. חברות הובלה רבות מציעות לקבוצה קטנה של נוסעים נסיעה במיניבוס. העלות זולה יותר, האפקטיביות והנוחות רבות יותר, וכך ניתן למצות את היתרונות המרביים הגלומים בכלי תחבורה זה. מיניבוס מאפשר היווצרות אווירה שקטה ואף אינטימית במידה הרצויה. 

 

 

 

יתרונות של מיניבוס על אוטובוס 

 

נסיעה במיניבוס מאפשרת ליהנות מכל היתרונות של אוטובוס משוכלל מבלי החסרונות שלו. יש כיום מיניבוסים מאובזרים עם מערכת שמע ומכשיר – DVD המאפשר צפייה בסרטים והעברת הזמן בנעימים. מיניבוסים מהווים פתרון מצוין לחברות הדואות להסעה לעובדיהן כמו גם למספר מצומצם של תלמידים היכולים להגיע לחוגים באמצעות ההסעה המאורגנת. הגודל לא תמיד קובע ולפעמים דווקא כלי רכב קטן יותר אבל לא קטן מדי הוא החלופה הטובה והמועדפת להסעה. חברות הסעה ישמחו לספק לכם מיניבוסים לנסיעה לכל מקום ובכל זמן. בחישוב  עלות- תועלת הם עשויים להתברר ככלי התחבורה האפקטיבי והנוח ביותר.

053-7933-265

הסעות בירושלים ובכל רחבי הארץ