הסעות למוסדות בירושלים

הסעות בתי ספר בירושלים

מדי בוקר בכבישי ישראל אוטובוסים המסיעים תלמידים לבתי ספר וחזרה לביתם בסיום הלימודים. על פי חוק לימוד חובה, תלמידים המשובצים בבית ספר מרוחק מביתם, זכאים לקבל כרטיסי נסיעה חודשיים, או לכל הפחות הסעה מאורגנת. בנוסף לתלמידים הלומדים בחטיבות הביניים יש גם תלמידים בעלי צרכים מיוחדים, נכים עם מוגבלויות שגם להם יש הסעות לביתי הספר.

 

חברת אגם תיור בעלת וותק מעל 20 שנה מציעה לכם שירותי הסעות לבתי ספר, ולמוסדות, חברתנו מספקת מבחר רכבים לכל מטרה הכולל: הסעות, מיניבוסים ואוטובוסים בסטנדרטים גבוהים. מבחר רכבים השמורים היטב, אשר עברו את כל הטיפולים הנדרשים באישור קצין הבטיחות.

 

 

בבחירת הסעות לילדים צריך לבחור את הטוב ביותר!

 

ישנם כמה דברים שחובה לבדוק כשבאים לבחור הסעות לבתי ספר. אחד הדברים החשובים בראשונה, הוא לבדוק מהו המוניטין והניסיון של החברה בכלל, ובפרט בהסעות ילדים לבתי ספר. מעבר למוניטין קבלת אישור משרד התחבורה על הסמכת הנהגים להיסעים. ביטוח תקף לנוסעים ולרכבים, וכמובן מצב ותקינות הרכבים.  

 

דבר שני שיש לבדוק, הוא לדבר עם לקוחות קיימים של החברה בנוגע לדיוק ועמידה בלוח זמנים של אותה חברת הסעות, אתם לא רוצים שהילד יאחר לבית ספר בגלל הנהג. זהו אחד התנאים החשובים בהסכם, מכיוון שפקקים הם חלק בלתי נפרד מהתחבורה בישראל, ויש לקחת את זה בחשבון, יחד עם העלות.  

 

 דבר שלישי שיש לבדוק עם מי הילד שלכם נוסע באותה הסעה בבוקר, במידה והוא נוסע עם עוד ילדים,אז עם מי הוא נוסע. לאחר בדיקת עניין הביטחון יש לבדוק דברים נוספים כגון ניקיון הרכב, לוודא שהרכב ממוזג ונוח, עם תנאי נסיעה נוחים ומפנקים. בשביל לבדוק את כל הדברים הנ"ל מומלץ לנסוע עם להצטרף לנסיעה פעם בכמה זמן לקבל מושג ממשי מייצג. 

 

דבר רביעי חשוב מאוד - לפני סגירה עם חברת הסעות, יש לערוך סקר שוק. לכל חברה יש מחירון משלה ועלויות שונות, ריבוי חברות ההיסעים יצרה תחרות שהורידה את המחירים בשוק ההסעות. המרוויח העיקרי הוא הלקוח, וניתנת לו האפשרות לבחור מבין החברות ובזה המציע את המחיר הטוב ביותר, בתנאי שעומד בכל התנאים הנזכרים לעיל.  

 

מי עוד זקוק להסעות? 

 

מוסדות ממשלתיים וציבוריים מחויבים, על פי חוק להוציא מכרז לפני התקשרות עם בעלי מקצוע לכל מטרה שהיא ובכלל זה גם הסעות. המכרזים מוצעים לחברות ההיסעים ומוחזרים לבחינה ללקוח. מוסדות רבים מקיימים לעובדיהם אירועים כמו טיולים, יציאה להופעות או ביקורים באתרים שונים ולשם כך הם זקוקים להיסעים. כדאי לבדוק טרם החתימה על הסכם עם חברת ההיסעים האם האוטובוסים שלהם מותאמים לאנשים מבוגרים, מדרגות הרכב בגובה מתאים, והאוטובוס מתאים למטרה שנבחר.

 

053-7933-265

הסעות בירושלים ובכל רחבי הארץ