הסעות אוטובוסים בירושלים

הסעות אוטובוסים בירושלים ומחוצה לה נדרשות למטרות שונות, טיולים לתלמידי בית ספר, הסעות לעובדים, הסעות לתיירים, הסעות ליום כיף, אוטובוסים לאירועים משפחתיים המתקיימים במרכז או בכל אזור אחר בארץ, ועוד. ישנם בירושלים מספר חברות אוטובוסים שדרכן אפשר לשכור שירותי אוטובוסים למטרות אלו.

 

 

זכאויות על פי החוק

 

על פי החוק תלמידים המגיעים ממרחק מסוים מביתם לבית הספר זכאים להסעה ומשרד החינוך והרשות המקומית הם שמוציאים מכרז והם שקובעים כיצד לבחור הסעות אוטובוסים. בתי הספר יוצאים לאורך כל השנה לטיולים שנתיים וגם במקרה זה משרד החינוך בשיתוף עם הרשות המקומית והם אלה שקובעים איזו חברה לבחור על פי תנאים מסויימים למטרה זו. כל הפרטים נסגרים בין נציגי משרד החינוך, נציג הרשות המקומית לחברת ההיסעים. לבתי הספר אין דבר בקביעת החברה המסיעה פרט להוצאת מכתב משוב על התנהלות החברה.

 

 

הסעות אוטובוסים בירושלים לילדים

 

  •  יש חברות פרטיות וציבוריות שעל פי הסכם העבודה שלהן עם העובדים פעם בשנה יוצאים כולם ליום כיף או טיול כלשהו והאדם הממונה מחליט ובוחר חברת הסעות. 

 

  •  יש גם אירועים פרטיים שמתבצעים באזור ירושלים או באזור מרוחק יותר ובעל השמחה מחליט להעמיד אוטובוס לאורחיו כדי לחסוך מהם נסיעה במכונית פרטית וחיפוש אחר מקום חניה, שכידוע קשה למצוא אותו במקומות רבים בארץ.

 

  •  בתוך ירושלים מתקיימות הסעות אוטובוסים שמאפשרות למבקרים בעיר להגיע למקומות הקדושים שסגורים לכלי רכב פרטיים. סיור באוטובוס בעיר עם מדריך מאפשר למבקרים המגיעים מחוץ לירושלים להגיע בקלות לכל מקום ומקום.

 

 

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת הסעות?

 

נסיעה במיניבוס מאפשרת ליהנות מכל היתרונות של אוטובוס משוכלל מבלי החסרונות בבואנו לבחור חברת היסעים כדאי לבקש ממנהלי החברה להציג בפנינו רישיון עסק, אישור על תקינות האוטובוסים, ופוליסות ביטוח על הנוסעים והרכבים. ללקוח יש אפשרות לבחור חברה הנראית לו המתאימה לצרכיו הן מבחינת השירות והן מבחינת העלות. יש מספר רב של חברות העוסקות בתחום ההיסעים והלקוח יכול לעשות סקר שוק ולקבל המלצות על כל אחת מהן. ישנן דרכים רבות בהן אפשר להגיע לחברות ההיסעים. אחת הדרכים המקובלות בתקופה זו היא השימוש באינטרנט שבו יש אתרים כמעט לכל חברה.

 

הסעות אוטובוסים בירושלים - אגם תיור
הסעות אוטובוסים בירושלים

053-7933-265

הסעות בירושלים ובכל רחבי הארץ