הסעות לאירועים בירושלים

הסעות לאירועים בירושלים

אגם תיור מספקת מיזה 20 שנה הסעות לאירועים בירושלים, ולכל רחבי הארץ. הסעות לאירועים מקלה על החיים, חוסכת זמן לאנשים, כולם מגיעים יחד, וחוזרים יחד. נסיעה נוחה ונעימה מבלי שכל אחד יצטרך לנהוג ברכב פרטי, חוסכת כסף לכולם. ועוד יתרונות רבים.  

 

 

הסעות לאירועים בירושלים - דגשים וטיפים

 

ישנם מספר דברים שאתם צריכים לשים עליהם דגש כשאתם מזמינים הסעות לאירועים, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות, הוא לא לקחת שום דבר כמובן מאליו בנוגע לחברה המסיעה, יש לתאם הכל מראש, שעות, זמנים, המתנה, עלויות, ועוד.

 

כשאתם מזמינים הסעה לאירוע כלשהוא, אתם לא רוצים שיווצר מצב שבו קבעתם עם הנהג לחזרה לשעה 11:00 בזמן שהאירוע עדיין בעיצומו, ואם תרצו להשאיר את הנהג עוד חצי שעה תצטרכו להוסיף הרבה כסף, או שהוא בכלל לא יוכל. זה קורה הרבה, או שצריך לחפש את כל האורחים הנוסעים, והנהג קבע שעה, והוא רוצה לצאת בזמן. ולכן אם תקבעו מראש גמישות בזמן חזרה, הכל יהיה בסדר. 

 

 דגשים בנוגע לבטיחות בהסעות לאירועים

 

חס וחלילה אם קורה משהו, חייב לוודא שכל הרכבים והנוסעים מבוטחים. במידה ולא בדקתם ורכב שהזמנתם לא מבוטח, או שנגמר לו בדיוק הביטוח, והנהג לא הספיק לחדש, או מכל סיבה אחרת. אם קרתה תאונה לא תוכלו לתבוע את הביטוח, אולי תוכלו לתבוע את הנהג או החברה, וזה גם לא בטוח. ולכן חובה לבדוק את כל מצב הביטוחים לפני שאתם שוכרים חברת הסעות. 

 

כמו כן בנוגע לבטיחות יש לבדוק לפני שאתם סוגרים עם חברה על הסעות לאירועים בירושלים שהרכב הספציפי שהולך להסיע אתכם עבר בדיקה לאחרונה, לא משנה אם נדובר במיניבוס, באוטובוס, או ברכב של 6 מוקמות. יש לוודא שבוצע בו טיפול בטיחות, וטיפול 10000. יש לבדוק תעודות ומסמכים שהרכב עבר את הבדיקות הללו. הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לבדוק לפני כסף, זמנים, או כל דבר אחר, זה את בטיחות הרכב. ואם כבר מדברים על בטיחות בררו על הנהג הספציפי שהולך להסיע אתכם. 

 

דגשים בנוגע למחירי הסעות לאירועים 

 

כשמדובר על מחיר יש לסכם מראש, אבל קודם כל לפני שסוגרים על חברה, יש לוודא שהמחיר הוגן והגיוני, יש לברר עם מספר חברות, אך לפעמים כדאי אולי לקחת חברה שגובה על אותו אירוע 100 שקלים יותר, ויחד עם זאת היא חברה שתעמיד לכם רכבים חדשים, נקיים, ממוזגים, נהג סובלני, הכל מסודר, הגעה בזמנים, במקום לקחת חברה שאולי תהיה מעט יותר זולה, אבל היא לא תעמוד בכל הסטנדרטים האחרים. 

 

לכן בררו עם כמה חברות, בדקו את מחיר השוק, בדרך כלל המחיר נקבע לפי המרחקים, ולפי זמני המתנה, ואם מדובר על מאוחר בלילה, זה מעלה קצת את המחיר. לאחר מכן בררו את כל הדברים האחרים, במידה וחברה אחת מקצועית יותר, יש לה הסמכות והמצלות, כדאי לשלם 100 שקלים יותר, העיקר שתקבלו את הטוב ביותר עבור יום האירוע שלכם. אחרי הכול מדובר בחיסכון של הוצאת כמה רכבים עם דלק, ואם מתחלקים בין כולם ההסעה זולה יותר. כמו כן יש לסכם מראש על מחיר במידה ומתעכבים בחזור. 

הסעות לאירועים בירושלים - אוטובוסים
הסעות לאירועים בירושלים - רכבים חדשים

053-7933-265

הסעות בירושלים ובכל רחבי הארץ