הסעות במעלה אדומים לתלמידים

הסעות במעלה אדומים

אגם תיור הינה חברת הסעות במעלה אדומים. לחברה צי של רכבים, אוטובוסים, מיניבוסים, ורכבי הסעות חדשים נקיים וממוזגים. הנהגים שלנו נבחרים בקפידה רבה על מנת לתת את השירות הטוב ביותר באדיבות ובסובלנות. 

 

 

הסעות במעלה אדומים לתלמידים ובתי ספר

 

 להוציא הסעות לתלמידים ובתי ספר צריך רישיון מיוחד. לא כל חברת הסעות מורשית להוציא הסעות לתלמידים, ואתם לא רוצים שהילדים שלכם ייסעו עם אנשים זרים. דבר ראשון שיש לעשות הוא, לבדוק את המוניטין של חברת ההסעות. תוכלו לבדוק זאת על ידי כך שתבקשו מהם מספרי טלפון של הורים שהילדים שלהם כבר נוסעים ונסעו איתם. כמו כן לבדוק ביקורות בגוגל, פייסבוק, או בכל מקום אחר שתוכלו. 

 

מעבר למוניטין יש לוודא שיש לחברת ההסעות אישור ממשרד התחבורה שהנהגים שלהם מוסמכים להיסעים. וכן שיש להם ביטוחים בתוקף, לבדוק שהרכבים עברו בדיקות בטיחות, ובדיקת 10000 לאחרונה, שהרכבים נקיים ונוחים. אגם תיור הינה חברה מוסמכת להסעות תלמידים ובתי ספר. אם אתם מחפשים הסעות במעלה אדומים, הסעות בירושלים, ואף לכל רחבי בארץ, צרו קשר 053-7933265.

 

 

הסעות קבועות - במחירים קבועים משתלמים

 

תוכלו להזמין הסעות לאירועים, לחתונות, לטיולים, בצורה חד פעמית עד הפעם הבאה אם אתם זקוקים להסעות במעלה אדומים, בירושלים, לתל אביב, באופן קבוע, תוכלו לקבל מאיתנו עסקה שווה עם מחירים קבועים משתלמים, עם רכבים ונהגים קבועים שיסיעו אתכם לאן שתרצו.

 

בין אם מדובר על הסעות למוסדות, תלמידים, בתי ספר, הסעות עובדים, ועוד. אגם תיור תספק לכם פתרונות במיוחד בשבילכם. חברת ההסעות שלנו ידועה בזכות השירות והאדיבות שלנו. תמיד אנו מגיעים בזמן, הנהגים סובלניים ואדיבים, הרכבים חדשים ונוחים. כמו כן מאובזרים בטכנולוגיות חדשות, על מנת להעביר את הנסיעה בכיף. הלקוחות שמזמינים אותנו פעם אחת, תמיד חוזרים ונשארים לקוחות נאמנים. מהירות, מקצועיות, שירות, ואיכות זה אגם תיור. 

 

 

 הסעות במעלה אדומים - שירותי אקסטרא

 

לא כל חברת הסעות תקשיב לצרכים של הלקוחות שלה, ישנם כאלו שיעשו שירות הסעות הלוך חזור וזהו. מצד שני הלקוחות הרבה פעמים צריכים ודורשים שירותים נוספים כגון: הסעות ברכב ספציפי בהתאמה אישית, אם יש לאחד הנוסעים צרכים מיוחדים, נדע לספק להם את צרכיהם. אם מדובר שצריך לעשות סיבוב מסוים בכדי לאסוף נוסע, אם הנוסעים רוצים טלוויזיה, לפעמים צריך זמני המתנה נוספים מעבר למה שסוכם מראש, או שמדובר בנוסע שזקוק לעזרה בעלייה וירידה מאוטובוס וכדומה. כל אלו שירותים קטנים שלא כל אחד יגדיל ראש ויעשה, או שלא ירצו לעשות. ואלו הדברים החשובים שמבדילים בין חברת הסעות אחת למשנהו. 

 

מעבר לזה ישנם חברות הסעות שעובדות בעיקר עם תיירים ולטיולים שניתן להזמין דרכם ארוחות, סנדוויצ'ים, שתייה, וכדומה. כמו כן דאגה ללינה, אבטחה, מורי דרך, תכנון טיולים, ועוד. אצלנו תוכלו לקבל שירותים בהתאמה אישית, התקשרו עכשיו 053-7933265.

 

הסעות במעלה אדומים - אגם תיור
הסעות במעלה אדומים - אוטובוסים

053-7933-265

הסעות בירושלים ובכל רחבי הארץ